17th VW-Speed Midwintermeeting @ Airport Twenthe

On 17 februari 2019

Nog een paar weken, dan is het weer zover: de 17e VW-Speed Midwintermeeting.

Wanneer: 10 maart 2019
Tijd: 10:00 uur – 17:00 uur
Waar: Vliegveld Twenthe
Adres: Vliegveldweg 345
Postcode: 7524 PT
Plaats: Enschede

Voor de navigatiegebruikers:

Adres: Vliegveldweg 345 of kruising Oude Deventerweg / Vliegveldweg
Plaats: Enschede

Entreeprijzen:

Entree: auto + bestuurder € 15
overige bezoekers/passagiers € 5,-
Kinderen tot 16 jaar gratis entree

De volgende standhouders hebben al toegezegd: 

– Stickerdump/Stickers per SMS – www.stickerdump.com
– VW MK 2 – www.vwmk2.nl
– Dutch Car Detailing / Detailschuur.nl – www.detailschuur.nl
– Kijkdan.nl – www.kijkdan.nl
– Dub-Parts.nl – www.dub-parts.nl
– Street Customs –  www.streetcustoms.nl
– Laser Grafix 24 – www.lasergrafix24.com
– DeinStuhl.com – www.deinstuhl.com
– Tanke Taxaties & Car Consultancy – www.tt-cc.nl
– Auto Vossebeld – www.autovossebeld.nl
– Emperor Audio – www.emperor-audio.nl
– Brumm Wheels – Brumm Wheels
– Coating Farm – www.coatingfarm.eu

De Midwintermeeting wordt mede mogelijk gemaakt door:

– Frans op den Bult – www.fransopdenbult.nl
– Vliegveld Twenthe – www.vliegveldtwenthe.nl
– Klomp & Gijzen – www.klompgijzen.nl
– Black Fish Graphics – www.blackfishgraphics.com
– Michel Pot van MPM Heftruck Service
– Smartwax / Chemical Guys
– Marcel Pol Verhuur Geluid

Wasbox:

Wil je de auto echt wassen, dan zal je naar de wasbox moeten, die kan je hier vinden: http://www.teamvw-speed.nl/route-midwintermeeting-wasboxen/

Op het terrein zelf hebben we dit jaar een ‘AFSPOEL PLAATS’, hier zullen slangen liggen die je kunt gebruiken om je auto af te spoelen. Vanwege het milieu mag er niet met zeep/shampoo gewassen worden.

Huisregels:

Bij betreden terrein stapvoets rijden en aanwijzingen van verkeersregelaars opvolgen.
Sprintjes en burn-outs ten strengste verboden, bij constatering onmiddelijke verwijdering van het evenement!!
Afval aub in de daarvoor bestemde bakken / zakken of zelf meenemen.
Parkeren in het gras niet toegestaan.
Terrein betreden buiten de aangegeven routes niet toegestaan.
Heb respect voor elkaar en voor andermans eigendommen.

Wegwerkzaamheden op de route naar de Midwintermeeting

On 16 februari 2019

Het weekend van de Midwintermeeting zijn er wegwerkzaamheden aan de A1/A35. Voor zover wij nu kunnen zien zal dit geen gevolgen hebben voor de route. Alleen het gedeelte van knooppunt Azelo tot aan knooppunt Buren zou een beetje vertraging op kunnen leveren omdat er maar 1 rijbaan open is. Bezoekers die vanaf het noorden komen (N36) zullen waarschijnlijk een kleine omleiding moeten volgen, wij gaan er vanuit dat dit aangegeven staat.