You are here: HOME MEMBERS

  
pics033_originalIk zal me hier maar even voorstellen, ik ben Wytze van bouwjaar '76 ,alias Jettaracing ,en kom uit de mooie nooderlijke profincie Fryslân!
Ben getrouwd met Thea en heb twee zoontjes, Marten en Hylke.
Ben werkzaam als autoschadehersteller en heb een opleiding genoten als automonteur, wat dus bij deze hobby zeer goed van pas komt natuurlijk!
Het Volkswagenrijden is eigenlijk gekomen door de aanschaf van m'n 1e golf Mk2 Td, die eigenlijk alleen was bedoelt als dagelijks (goedkoop) vervoer, maar dat is enigzins een beetje uit de hand gelopen en met de aankoop van de witte jetta is het pas echt goed begonnen. Sindsdien zijn er meerdere Vw's aangekocht en verkocht, van scirocco's tot passat vr6 en van Golf Mk2 tot Jetta Mk1.
Van huis uit was ik altijd opelrijder en de oudere modellen blijven altijd een speciaal plekje houden ....
Maar op dit moment rijd ik dus alleen maar Volkswagen en met veel plezier moet ik zeggen!
Voor de vrouw hebben we een 110 pk Golf variant Mk3 GT TDI aangeschaft, wat natuurlijk met de beide kids een ideale auto is.
Het eigen vervoer word verzorgt door m'n eigen rode jetta TD, welke, sinds deze in ons bezit is, al weer een dikke 100.000 km heeft gedraaid!
En als laatste natuurlijk de hobby/project auto, de witte jetta Mk2 GTD. Deze was dus oorspronkelijk bedoelt als de dagelijkse 4 deurs familie auto, maar dit is dus echt een beetje erg uit de hand gelopen!
De foto's zeggen wel genoeg ..... 
PICTURE 003

011

019

PICTURE 062pics033_original

032

037

 

 

Reacties  

 
0 #2 2011-03-06 16:23
zeer mooie jetta's heb zelf ook een volkswagen jetta van bouwjaar '87 en super goeie wegligging en het blijven mooie auto's
Quoting
 
 
0 #1 2010-12-29 08:10
Mooie jetta's, vooral die witte. Heb je die witte zen plastic zijlijsten allemaal zelf gespoten? En houd die verf wel goed? Ik wil dit ook doen maar heb schrik dat het gaat afblatten :s
Quoting
 

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen